Salavat Yulaev Se Ujal Vedení V Prvním Kole Gagarinova Poháru Proti Traktoru

Obsah:

Anonim

Ve třetím zápase 1/8 finále Gagarinova poháru porazil Salavat Yulaev z Ufa Traktor z Čeljabinsku za stavu 4: 0.

V první třetině Alexander Padeikin skóroval puk za Ufu, ve druhé třetině zápasu vstřelili branku Marcus Granlund a Peter Khokhryakov. Ve třetí části hry na poslední chvíli vstřelil Vyacheslav Solodukhin čtvrtý gól Salavatu Julajev do prázdné branky Traktoru.

Skóre v sérii bylo 2: 1 ve prospěch týmu z Ufa.

Další zápas se uskuteční v Traktor aréně 9. února v 17:00 moskevského času.

Hokej. KHL. Play-off

Východní konference. 1/4 finále

Třetí zápas

"Traktor" (Čeljabinsk) - "Salavat Yulaev" (Ufa) – 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)

Cíle: Kadeikin - 1 (Charkov, Biryukov), 12:27 - 0: 1. Granlund - 1 (Hartikainen), 26:58 - 0: 2. Khokhryakov - 1, 31:40 - 0: 3. Solodukhin - 1 (p.v., Alekseev), 59:39 - 0: 4

Brankáři: Fedotov (Will, 31:40, 59:06 - 59:39) - Metsola

Pokuta: 18 – 4

Vrhá: 19 (8+6+5) – 25 (5+6+14)

Rozhodčí: Victor Birin, Martin Frano

7. března Čeljabinsk. Letadlo "Traktor" pojmenované po V. Belousovovi.

Skóre série: 1-2