Podrobnosti O Nové „Miss Moskva“se Staly Známými

Anonim

Titul „Miss Moskva-2018“získala 24letá Alesa Semerenko. Informovala o tom tisková agentura TASS.

Finále přehlídky krásy se konalo v pondělí 24. prosince v radnici ve Vegas. Semerenko obešel 48 dalších účastníků. Druhé místo obsadila 25letá Anna Lyubenko a třetí 24letá Ekaterina Laman.

Na slavnostním předávání cen dívka přiznala, že se jí splnil sen. Dodala, že nejtěžší fází soutěže pro ni byly zkoušky a velmi se obávala, že zapomene na některé pohyby v tanci.

Vítěz přišel do Moskvy z Krasnodarského území. Podle novin „Večer Moskva“dívka studuje na Technologické univerzitě jako ekonomka. Semerenko má rád kreslení, sport a psychologii a sní o otevření vlastního řetězce kaváren.

Podle ředitelky soutěže Tatyany Andreevy se letos mohlo soutěže zúčastnit více dívek. Dívky do 34 let mohly vstoupit na pódium, zatímco dříve nejstarší krásky nemohly mít více než 26 let.

Účastníci soutěže vystoupili na pódium ve večerních šatech, odpověděli na otázky poroty Moskevských studií a předvedli svůj talent: baletka a choreografka Maria Grigorieva předvedla smyslný tanec a mistr sportu ve sportovní akrobacii Diana Shuvaeva předvedla tanec se stuhami. "Odpovědi na otázky znamenají hodně, ukazují, zda člověk čte, zda je intelektuálně rozvinutý a zda může představovat nějaký titul," poznamenala Andreeva.

V listopadu to bylo oznámeno o svatbě majitelky titulu „Miss Moskva 2015“Oksany Voevodiny s malajským králem. Aby se mohla vdát, musela dívka konvertovat k islámu.