Rondon Skóroval A Asistoval V Zápase Proti Achmatu

Obsah:

Anonim

CSKA Moskva doma porazila Akhmata Grozného. Setkání ve VEB Areně skončilo skóre 2: 0. Debutový gól v „armádním“klubu vstřelil nováček týmu Solomon Rondon a také na základě své brankové přihrávky.

V první polovině to byla vyrovnaná hra, ale výhoda byla na straně CSKA.

V 36. minutě Rondon dovedně vynesl míč na hranici pokutového území, zasáhl, ale trefil tyč. O minutu později dostali domácí šanci na 11metrový kop.

Nizich rukou přerušil Fernandezovu slevu. Rondon se přiblížil ke značce a byl přesný - 1: 0.

7 minut po začátku druhého poločasu Nikola Vlašić zdvojnásobil výhodu armádního týmu. Vlašić dostal slevu od Rondonu a udeřil první dotyk do blízkého rohu - 2: 0.

Nakonec Akhmat toho moc neudělal a CSKA mohl své vítězství ještě zvýšit, ale hvizd rozhodčího Ivana Sidenkova z Petrohradu zaznamenal konečné skóre 2: 0.

CSKA po tomto vítězství získává 40 bodů a udržuje si druhou linii v pořadí ruského šampionátu. Akhmat je na 11. místě s 26 body.