Sportovní Zprávy: Jan Eydenzon Je Vítězem Ruského šampionátu

Obsah:

Anonim

Sportovní zprávy: Jan Eydenzon je vítězem ruského šampionátu

A omskští „ponorci“shromáždili sbírku ocenění

Celo ruské soutěže v podvodních sportech se konají od 25. do 29. ledna v Čeljabinském 50metrovém bazénu „Stroitel“. Junioři a junioři ve věku 14-17 let, stejně jako chlapci a dívky ve věku 12-13 let, soutěží v plavání s ploutvemi, plavání v klasických ploutvích a potápění. V rámci týmu regionu Omsk se již dva sportovci stali výherci cen v soutěžích pro nejmladší z těchto věkových kategorií.

Maria Badilova dokázala vystoupit na pódium 4krát. První den získala 2 stříbrné medaile - na vzdálenosti 100 a 800 metrů v ploutvích. Druhý den k nim byly přidány další 2 stříbrné medaile - Maria byla druhá v závodu na 50 metrů s ploutvemi a v závodu na 200 metrů s ploutvemi. Artyom Kornienko získal další 2 medaile. V klasických ploutvích získal bronz na 200 a 400 metrů.

V hlavním městě Udmurtia pokračuje boj o ceny ruského šampionátu ve střelbě ze vzduchovky a všeruských soutěží ve střelbě ze vzduchovky a malokalibrovky mezi sportovci mladšími 21 let. Do Izhevsku přišlo více než 400 účastníků z 39 regionů země.

28. ledna se v rámci ruského šampionátu hrály medaile ve střelbě ze vzduchovky na pohyblivý cíl na vzdálenost 10 metrů. Mistrem sportu Ruska Yan Eydenzon, reprezentující Omskský region, se stal nejlepším v této disciplíně. Na pódium zavítal také náš Arseny Shishigin, který získal „bronz“. Druhé místo obsadil Nikita Oreshkov z Krasnojarského území.

Dnes má tedy tým Omské oblasti již 3 „podstavce“. Připomeňme, že 27. ledna získal Kirill Altukhov bronzovou medaili v cvičení „vzduchová puška střílející na pohyblivý cíl ve vzdálenosti 10 metrů“.