Spartak Utrpěl čtvrtou Porážku V řadě A Podlehl Rubinovi

Obsah:

Anonim

Moskva „Spartak“podlehla v rámci 20. kola ruského fotbalového šampionátu Kazani „Rubin“se skóre 0: 2. Setkání se konalo v Moskvě na stadionu Otkrytie Arena.

Hlavní intrikou v moskevském „Spartaku“bylo vystoupení nováčka Quincy Promes v základní sestavě. Výsledkem je, že se hráč objevil od prvních minut a dokázal posílit levé křídlo červeno-bílého útoku, ale nedokázal dosáhnout účinných akcí.

V první polovině lze zaznamenat dvě žluté karty a vyloučení Romana Zobnina. Po přestávce se koučování červeno-bílých rozhodlo osvěžit střed hřiště a místo Hendrixe se na hřišti objevil Kral.

„Rubin“8 minut po začátku druhé poloviny hry dokázal využít početní výhody v kádru a Despotovic otevřel skóre zápasu. Kvaratskhelia dostal přihrávku ze spodní části pokutového území někoho jiného, poté se postavil pod tlakem Mojžíše a přihrávkou našel Despotovicha v držení Maksimenka a ten dotekem poslal míč do rohu brány.

V 71. minutě zápasu hlavní rozhodčí zápasu Sergej Lapočkin srovnal sestavy a ukázal druhého žlutého Olivera Abilgora, ale červeno-bílí to nepomohlo, a v 89. minutě zápasu Despotovich skóroval dvojnásobek.

Toto je čtvrtá porážka Spartaka v řadě v oficiálních zápasech. 20. února Spartak podlehl Dynamu v ruském poháru (0: 2) a před zimní přestávkou v ruském šampionátu dvakrát za sebou prohrál: Zenit (1: 3) a Soči 0: 1.

Spartak (Moskva) - Rubin (Kazaň) - 0: 2

«Spartakus»: Maksimenko, Zhigo, Maslov (Bakaev, 81), Jikia, Ayrton, Mojžíš, Hendrix (Kral, 46 let), Zobnin, Ponce, Promes, Sobolev.

«Rubín»: Dupin, Samoshnikov, Starfelt, Uremovich, Zuev (Begich, 25), Abilgor, Shatov, Musaev (Yevtich, 80), Kvaratskhelia, Makarov (Bakaev, 85), Despotovich.

Cíle: Despotovich, 53, 89.

Varování: Gigot, 12; Mojžíš, 20; Zobnin, 37, 45 + 3; Sobolev, 75; Jikia, 87 / Shatov, 7; Begich, 26; Abilgor, 62, 71.

Odstranění: Zobnin, 45 + 3 / Abilgor, 71

Rozhodčí: Sergey Lapochkin (Petrohrad)