Krasnodar Neprohrál Poprvé V Roce 2021

Obsah:

Anonim

V zápase 20. kola ruského šampionátu nedokázal Ural porazit Krasnodar. Setkání skončilo skóre 2: 2.

Jednalo se o první losování Krasnodaru v roce 2021. Před tím býci dvakrát prohráli s Dynamem Záhřeb ve finále 1/16 Evropské ligy (2: 3, 0: 1) a podlehli Soči v 1/8 finále ruského poháru (1: 2). Ural prodloužil svou tříligovou sérii v ruském šampionátu. Před tím Jekatěrinburg remizoval s CSKA (2: 2), Tambovem (1: 1), Rubinem (0: 0).

Spartak utrpěl čtvrtou porážku v řadě a podlehl Rubinovi

V základní sestavě Krasnodaru se objevilo osm Rusů, přičemž současný limit by měl být nejméně tři.

Býci se ujali vedení již ve 12. minutě setkání. Magomed-Shapi Suleimanov se vyznamenal. Pro útočníka je to pátý gól v sezóně.<>

V 20. minutě museli hostitelé schůzky provést nucené střídání, obránce Jevgenij Černov se zranil. Místo toho do pole vstoupil nováček Ambroise Oyongo, ale na začátku druhé poloviny vystřídal.

O pár minut později Igor Smolnikov hrubě porušil pravidla a nalil druhou žlutou kartu, což rozhodčí Sergej Karasev odstranil z pole.

Na začátku druhého poločasu Ural vyrovnal skóre. Gól vstřelil Rafal Augustynyak.

O sedm minut později Polák zaznamenal double.

V 86. minutě dokázali býci vyrovnat skóre díky gólu Remi Cabella.

V důsledku remízy Ural posílil svou pozici na 12. místě v ruském šampionátu. Za účet „čmeláků“22 bodů. Krasnodar se posunul na osmé místo. Aktiva „býků“mají 31 bodů.

V dalším kole nastoupí Ural proti Ufě a Krasnodar proti Spartaku. Oba zápasy se uskuteční 7. března. První schůzka začíná ve 14:00 a druhá v 19:00 moskevského času.

Ruský šampionát. 20. kolo

Krasnodar - Ural - 2: 2

Krasnodar: Agkatsev - Černov (32 Oyongo, Martynovič, 46 let), Sorokin, Kayo, Smolnikov - Klasson, Gazinsky, Olsson (Viljena, 63 let), Suleimanov (Kabella, 72 let) - Ionov, Ari (Wanderson, 63 let)

Ural: Godzyur - Kalinin, Strandberg, Rykov, Kulakov - Augustynyak, Jovichich (Mishkich, 46 let) - El-Kabir (Maksimenko, 84 let), Bikfalvi, Ibrahimay (Gadzhimuradov, 75 let) - Pogrebnyak (Panyukov, 68 let)

Cíle: Sulejman 12 (1: 0); Augustynyak, 52 (1: 1); 59, (1: 2); Cabella, 86 (2: 2)

Varování: Smolnikov, 26 / Jovicic, 4; Rykov, 48

Odstranění: Smolnikov, 35 (druhá žlutá karta)

Rozhodčí: Sergey Karasev (Moskva)